Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Mazowieckie Warszawa serwis

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna -> Polecane serwisy i sklepy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamillo161




Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:42, 17 Lut 2021    Temat postu: Mazowieckie Warszawa serwis

Witam. Czy ktoś zna jakiś serwis Daelim w mazowieckim? Nikt nie chce się podjąć naprawy tej marki 😔

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bushi
Support



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:05, 23 Lut 2021    Temat postu:

Jeśli mogę coś radzić - spróbuj tam, gdzie serwisują Rometa - Romet był dystrybutorem w Polsce w 2017/18 m.in. Daelim Daystar, więc serwisy pod Rometa chociaż znają markę i mają/mieli kontakt z producentem choćby przez Rometa. Oczywiście jak to wygląda w serwisach Rometa, wiadomo - nie mówię, że źle, ale trwa zwykle długo... Moja rada - spróbuj również, szukając serwisu, podzwonić do tych serwisów, gdzie naprawiają Romety.

Ja swój motocykl, Daystar, serwisowałem Koło Nowego Dworu, Stanisławowo 74e 05-180 Pomiechówek, tel: 519 191 999. To serwis do salonu w Nowym Dworze BN Progress, gdzie sprzedają m.in. Romety, a Daystar był/jest marką dystrybuowaną przez Romet. Ale facet to "złota rączka", naprawia też moto i skutery różnych marek. Spróbuj zadzwonić, pogadać.
Daystary też sprzedawał i serwisował Lux-Mot. Salon i serwis motocykli, Ręczajska 5, 05-230 Kobyłka, 22 786 15 04. Jak podzwonisz, popytaj, jak nie oni, to nieraz wskażą kogoś, kto naprawia mniej powszechne marki, jak Daelim.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia Wto 11:06, 23 Lut 2021, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamillo161




Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:57, 23 Lut 2021    Temat postu:

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, podzwonię i popytam, nie wiem czemu nikt nie chce naprawiać. Jeszcze raz dzięki, pozdro

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maurus
Prospect



Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:30, 23 Lut 2021    Temat postu:

A masz jakis wiekszy problem mechaniczny czy zwykla eksploatacja? Jedyny problem z tym moto to brak niektorych czesci ktore trzeba sprowadzac...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna -> Polecane serwisy i sklepy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin