Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Linka gazu VL na gaźniku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna -> Custom / Chopper / Cruiser / Daelim Daystar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slimak.exclusive




Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Siedlce
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:57, 27 Maj 2018    Temat postu: Linka gazu VL na gaźniku

Szybkie pytanie. Czy linka gazu do VL jest taka sama jak do VT? Podczas demontażu gaźnika pękło mi połączenie linek pod zbiornikiem. Nie mam pomysłu jak to naprawić, a nowa linka jest raczej niedostępna, poza tym patrząc na sposób w jaki to połączenie zostało wymyślone przez inżynierów, włos mi się na głowie jeży. Znalazłem na alledrogo linkę dedykowaną do VT która jest w tym miejscu zakuta/zaprasowana. Nie wiem tylko czy będzie pasowała i stąd pytanie do bardziej obeznanych w temacie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Rushrod
President



Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 3567
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SY
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:41, 29 Maj 2018    Temat postu:

Wiem ze z VS pasuje do VT - identyczne rozwiązanie bo poprawiałem to u Nokana. Jedynie moga sie nieznacznie różnić długością... Ważne żeby z jednej się robiło dwie. Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bishop
Support



Dołączył: 01 Cze 2019
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SC
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:07, 08 Lip 2019    Temat postu:

Hej, temat stary ale problem nie koniecznie Wink
ostatnio byłem zmuszony do expresowej naprawy rozgałęzienia linki gazu w daystar. W galerii foto jak to zostało 'poszyte'. Docelowo myślę o wydrukowaniu na drukarce 3d tego plastiku co był oryginalnie

http://www.125daelim.fora.pl/viewimage.php?i=2721

jedna uwaga, drutu dałem trochę za dużo, tzn odstęp łba środkowej linki od pozostałych dwóch ma około 3mm, oryginalnie jest to ok 1-1,5mm ale nie zauważyłem abym stracił na długości ruchu linki (łby linki w końcu dojdą do końca tej tuby w jakiej się poruszają), jedynie wcześniej miałem duży luz na manetce, teraz mam prawie zerowy (oczywiście można to na nowo podregulować)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna -> Custom / Chopper / Cruiser / Daelim Daystar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin