Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Zębatki Daelim VT 125

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna -> Custom / Chopper / Cruiser
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakub balc




Dołączył: 07 Maj 2024
Posty: 1
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 9:46, 07 Maj 2024    Temat postu: Zębatki Daelim VT 125

Witam nie dawno kupiłem daelim vt 125 motocykl pochodził z Niemiec i w dowodzie ma wpisane 2.29 KW tak jak by był zablokowany ale z tego co czytałem te zablokowane rozpędzają się do około 80 km/h mój na prostej dochodzi do 100 a z górki 110 moja waga około 110 kg. Zębatki : przód 13z, tył 42z zastanawiam się nad zmianą przedniej zębatki czy ktoś mógł by mi doradzić jaki rozmiar wybrać. Motocykl do 80-90 rozpędza się bardzo dobrze później to już walka o każdy kilometr właśnie dlatego myślałem żeby założyć z przodu 16z ale nie wiem czy to nie za dużo. Z góry dziękuję za podpowiedź pozdrawiam Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Grzesiek
Member



Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 478
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: SG
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:34, 07 Maj 2024    Temat postu:

Witaj
Kolego takie osiągi są całkiem normalne osiągi dla motocykla 125 i jeśli będziesz zmieniał zębatki to pamiętaj że nie ma nic za darmo. Jeżeli uzyskasz większą prędkość to stracisz na mocy i odwrotnie a i tak to dalej będzie tylko 125 i cudów się nie spodziewaj.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.daelimpolska.pl Strona Główna -> Custom / Chopper / Cruiser Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin